1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Tatto Salon-Perfect

Discussion in 'RolePlay Дискусија' started by Kane Grahm, Feb 22, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Kane Grahm

  Kane Grahm New Member

  Joined:
  Feb 19, 2021
  Messages:
  23
  Likes Received:
  10
  Значи отворив Tatto Salon планирам да го рпам,секој шо сака да си направи нека дојде секој е примен ќе изрпаме дека правам тетоважа.Се наоѓа спроти Pizza Stecks!
   
 2. lowley ѕтυcĸѕ

  lowley ѕтυcĸѕ Active Member

  Joined:
  May 19, 2018
  Messages:
  151
  Likes Received:
  221
  Секој што е "Out of Ideas" може да го посети салонот да изрпа на 10-15минути со Perez. Тоа че придонесе полесно распознавање на вашиот IC Character преку форум, а и воедно да му помогнете и на Perez.
   
  Gaspar Terrasas and Kane Grahm like this.
 3. Andrew Dida

  Leader Manager

  Joined:
  Feb 17, 2019
  Messages:
  1,260
  Likes Received:
  665
  Ајде, продолжи да рпаш, ти следам и тема на форум. Баш е солидно.
   
  Kane Grahm likes this.
 4. Gaspar Terrasas

  Staff Member

  Joined:
  Aug 5, 2018
  Messages:
  108
  Likes Received:
  148
  Завршена симулација - локната тема.
   
 5. Andrew Dida

  Leader Manager

  Joined:
  Feb 17, 2019
  Messages:
  1,260
  Likes Received:
  665
  Дечко те молам не ми ја земај работата. Локната тема.
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook