1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[Teshka OOC Navreda]-Tino Corleone

Discussion in 'Пцовки и навреди' started by Replay™, Mar 3, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Replay™

  Replay™ Member

  Joined:
  Jan 16, 2019
  Messages:
  262
  Likes Received:
  13
  Ваш nickname: Jurgen Thorsen
  Име и презиме на играч кој крши правило: Tino Corleone
  Доказ (Задолжително): https://ibb.co/KV51GC3
   
 2. Kintea Mckenzie

  Kintea Mckenzie Active Member

  Joined:
  Mar 15, 2020
  Messages:
  244
  Likes Received:
  136
  Не е за казна.
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook