1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[Teska Pcovka] Giuseppe_Cacciopoli

Discussion in 'Кршење правила' started by Bazhe Vardy, Mar 3, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Bazhe Vardy

  Bazhe Vardy Member

  Joined:
  Nov 13, 2020
  Messages:
  248
  Likes Received:
  16
  Ваш nickname: Bazhe_Vardy
  Име и презиме на играч кој крши правило: Giuseppe_Cacciopoli
  Причина: Pcovka
  Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/ZJESgMK
   
 2. Kintea Mckenzie

  Kintea Mckenzie Active Member

  Joined:
  Mar 15, 2020
  Messages:
  244
  Likes Received:
  136
  Играчот ќе биде казнет.
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook