1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Сервер You are banned from this server.

Discussion in 'Поддршка (Support)' started by dan0, Jan 15, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. dan0

  dan0 Member

  Joined:
  Jul 16, 2020
  Messages:
  50
  Likes Received:
  40
  Nick на сервер: Arsen_Barbiaux
  Левел (задолжително):
  Опис на проблемот: кога се уклучвам ми вели You are banned from this server,не се имам пуштено на сервер неколку месеци.
  Слика или видео:
   
 2. ∂ιєgσ ¢αℓℓ∂єяσиє

  Server Support

  Joined:
  Mar 22, 2020
  Messages:
  515
  Likes Received:
  42
  Другар тоа ти е до интернет.. али секако денес ке има гмх повеке пати така да ке биде средено
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook