октомври 18, 2017, 11:58:16 pm

Автор Тема: #El Salvador - Апликации за членови (OTVORENI)  (Прочитано 175 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен John Frennzo

 • Модератор
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 96
 • Популарност: 2
 • 𝓔𝓵 𝓢𝓪𝓵𝓿𝓪𝓭𝓸𝓻
#El Salvador - Апликации за членови (OTVORENI)
« на: февруари 02, 2017, 04:16:42 pm »
Цитат
OOC
Левел:
Колку дневно може да играте:
Како би рпале како член:
IC
Име Презиме:
Години:
Имот:
Број:
Напомена:Пораката мора да биде цитирана, во спротива ке биде избришана
« Последно менување: март 11, 2017, 02:43:44 pm 𝓙𝓪𝓬𝓴 𝓕𝓻𝓮𝓷𝓷𝔃𝓸 ◔◡◔ »

Отсутен Jack Rolers

 • Почетник
 • Пораки: 33
 • Популарност: 1
  • Електронска адреса
Одг: #El Salvador - Апликации за членови (OTVORENI)
« Одговори #1 на: март 10, 2017, 11:43:50 pm »
Цитат
OOC
Левел:3
Колку дневно може да играте:3/4h
Како би рпале како член:како ке ми каже лидер
IC
Име Презиме:Jeff Narco
Години:22
Имот:никаков
Број:
Напомена:Пораката мора да биде цитирана, во спротива ке биде избришана
[/quote]
Nema forum zatoa od tuka apliciram

Отсутен Aaron$$$Johnson

 • Почетник
 • Пораки: 8
 • Популарност: 1
  • Електронска адреса
Одг: #El Salvador - Апликации за членови (OTVORENI)
« Одговори #2 на: август 18, 2017, 05:36:45 pm »
Цитат
OOC
Левел:23
Колку дневно може да играте:7/8h
Како би рпале како член:Како што рпат сите друзи и ке глеам да дигнам роле плеј.
IC
Име Презиме:Aaron_Johnson
Години:23
Имот:Сега за сега неам ништо ..
Број:
Напомена:Пораката мора да биде цитирана, во спротива ке биде избришана

Отсутен K I N G!

 • Почетник
 • Пораки: 68
 • Популарност: 1
Одг: #El Salvador - Апликации за членови (OTVORENI)
« Одговори #3 на: септември 19, 2017, 12:49:14 pm »
Цитат
OOC
Левел:14
Колку дневно може да играте:5-6
Како би рпале како член:Знам да рпам мексиканец ке рпам според филмот "Sin Nombre"
IC
Име Презиме:Tayson King
Години:21
Имот:туризмо,нрг,кукја ричман
Број:070848216
Напомена:Пораката мора да биде цитирана, во спротива ке биде избришана

 

АПЛИКАЦИИ

DW SAMP DW TeamSpeak3

НАДВОРЕШНИ ЛИНКОВИ

DW UCP DW Мапа

ВАЖНО

Прочитај пред да почнеш да играш Донирање

DOWNLOAD

Counter Strike 1.6 GTA:SA