октомври 19, 2017, 12:08:09 am

Автор Тема: Прочитај пред да отвориш тема  (Прочитано 320 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Jake

  • D R E A M W O R L D
  • Developer
  • Шампион
  • *
  • Пораки: 20493
  • Популарност: 3156
  • Head Administrator
Прочитај пред да отвориш тема
« на: јули 24, 2017, 01:27:46 am »
» Немојте да ги обвинувате Администраторите и Гамемастерите без причина.
» Секоја тема без докази се поништува.
» Доколку Админ/Гамемастер нема докази за да се одбрани од вашата жалба, следува казна.
» Секое не почитување кон Админ/Гамемастер и форум ке бидете казнети.
» Доколку Админ/Гамемастер ви даде доказ на вашата жалба, немате право повторно да го обвинувате.
[/center]

 

АПЛИКАЦИИ

DW SAMP DW TeamSpeak3

НАДВОРЕШНИ ЛИНКОВИ

DW UCP DW Мапа

ВАЖНО

Прочитај пред да почнеш да играш Донирање

DOWNLOAD

Counter Strike 1.6 GTA:SA