октомври 19, 2017, 12:11:19 am

Автор Тема: Награда за најдобро промо видео 2017 !!  (Прочитано 2125 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен ᴅᴏᴍᴇɴɪᴄᴏ ʙʀᴜᴄᴄᴇʟᴇʀɪ

 • Постар член
 • ****
 • Пораки: 2355
 • Популарност: 101
 • ex leader.
  • Електронска адреса
Одг: Награда за најдобро промо видео 2017 !!
« Одговори #45 на: август 13, 2017, 12:46:40 am »
https://www.youtube.com/watch?v=gwVd-6tJrak&feature=youtu.be
Промо видео .

Лути се колку сакаш повеќе ја рекламираш гта играта у видеото отколку серверот
-ангела
ја сам задоволен и со воа. Компјутеро ми е слаб , лага пука , неам живци а идеи иам. Нема шо да се лутам
Ballas Simulator
IC Name : Dedrick Rolison
Nickname : D'Mon
http://www.dw-game.info/forum/index.php?topic=605632


Told my niggas , fak ya bitch

Отсутен david pashata

 • Напреден член
 • ***
 • Пораки: 1509
 • Популарност: 35
 • длаабоко, најдлаабоко
Отсутен волчевски

 • Посветен член
 • **
 • Пораки: 805
 • Популарност: 26
 • DW RPG
Одг: Награда за најдобро промо видео 2017 !!
« Одговори #47 на: август 13, 2017, 02:47:31 pm »
едитирам, видео до утре ќе биди готово.
#noahrothwell #волчевски #svpmaster

Bolje da si usamljeni vuk,
nego necija ovca.

Sony vegas pro 13 - master'

Отсутен nathan.stewart

 • Нов член
 • *
 • Пораки: 413
 • Популарност: 32
 • ex. Richardo Martinez
  • Електронска адреса
Одг: Награда за најдобро промо видео 2017 !!
« Одговори #48 на: август 13, 2017, 08:02:06 pm »
Dream World RPG Macedonia - Promo Video 2017
https://www.youtube.com/watch?v=UdgJAgroYt0&feature=youtu.be

-Nathan Stewart

Отсутен Marlon Wright

 • DW Легeнда
 • ******
 • Пораки: 4412
 • Популарност: 146
 • тајатајаааа
  • Електронска адреса
Одг: Награда за најдобро промо видео 2017 !!
« Одговори #49 на: август 13, 2017, 08:13:08 pm »
Играм акаунт Marlon_Wright


Присутен Аритов

 • Постар член
 • ****
 • Пораки: 2092
 • Популарност: 25
 • Hans Henning
Одг: Награда за најдобро промо видео 2017 !!
« Одговори #50 на: август 13, 2017, 09:28:51 pm »
Колку спам лежи во темава не е реално.

Отсутен Cesar Hudsonn

 • Наш човек
 • *****
 • Пораки: 3425
 • Популарност: 190
 • горан мирчески
  • Електронска адреса
Одг: Награда за најдобро промо видео 2017 !!
« Одговори #51 на: август 14, 2017, 12:28:27 am »
https://www.youtube.com/watch?v=5LPKwcHARvU&t

промо видео Cesar Hudsonn
 ;D
« Последно менување: август 14, 2017, 02:23:36 am Cesar Hudsonn »
29.03.2017


09.08.2017Отсутен edward hoffman.

 • Нов член
 • *
 • Пораки: 256
 • Популарност: 12
 • toto rina
Одг: Награда за најдобро промо видео 2017 !!
« Одговори #52 на: август 14, 2017, 04:16:16 am »
не ме бива хах

Отсутен ★libєятy wαlk

 • Напреден член
 • ***
 • Пораки: 1800
 • Популарност: 32
 • мonѕтerenergy
  • Електронска адреса
Одг: Награда за најдобро промо видео 2017 !!
« Одговори #53 на: август 14, 2017, 10:12:47 am »
Dream World RPG Macedonia - Promo Video 2017
https://www.youtube.com/watch?v=UdgJAgroYt0&feature=youtu.be

-Nathan Stewart
Каде каде подобро од останатите.

Отсутен Mario Cvetkovski :]

 • Напреден член
 • ***
 • Пораки: 1618
 • Популарност: 174
  • Електронска адресаПрисутен Jeff Magla

 • Нов член
 • *
 • Пораки: 312
 • Популарност: 1

Mrzi me hiljada,voli me milion.

Отсутен &Calvin Uchiha

 • Посветен член
 • **
 • Пораки: 1033
 • Популарност: 37
 • END 2012 - 2016
  • Електронска адреса
Одг: Награда за најдобро промо видео 2017 !!
« Одговори #56 на: август 14, 2017, 10:19:29 pm »
Промо Видео-Dream Word-(RPG) - DW -


Во времето на Calvin Uchiha.

Акаунт на форум избришан - https://imgur.com/a/FD3zh

Отсутен sk8r boii

 • Напреден член
 • ***
 • Пораки: 1600
 • Популарност: 15
 • if you think like the others, you don't think..
Одг: Награда за најдобро промо видео 2017 !!
« Одговори #57 на: август 15, 2017, 11:49:58 pm »
Колку само појаки идеи за снимање иам од вашите не сте ни свесни омгг
треба 2 саата да се замарам само за да ги симнам потребните работи а
камоли па да снимам и да едитнам,ногу работа е тоа иначее..

Nickname: Carlo Howard
Age: 26 y/o
Simulation: SWAT
Theme: http://www.dw-game.info/forum/index.php?topic=605114.0

Отсутен Jake

 • D R E A M W O R L D
 • Developer
 • Шампион
 • *
 • Пораки: 20493
 • Популарност: 3156
 • Head Administrator
Одг: Награда за најдобро промо видео 2017 !!
« Одговори #58 на: август 16, 2017, 09:08:36 pm »
катанче, ќе бидат разгледани сите.

Отсутен Jake

 • D R E A M W O R L D
 • Developer
 • Шампион
 • *
 • Пораки: 20493
 • Популарност: 3156
 • Head Administrator
Одг: Награда за најдобро промо видео 2017 !!
« Одговори #59 на: август 22, 2017, 01:32:33 am »
утре задутре ќе ги прегледам

 

АПЛИКАЦИИ

DW SAMP DW TeamSpeak3

НАДВОРЕШНИ ЛИНКОВИ

DW UCP DW Мапа

ВАЖНО

Прочитај пред да почнеш да играш Донирање

DOWNLOAD

Counter Strike 1.6 GTA:SA