октомври 17, 2017, 01:45:58 am

Автор Тема: Aki_Aga опоменат од администратор Bond_Nicholson.  (Прочитано 93 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Raymond Richardson

  • no pain no gain
  • Server Admin
  • Спамер
  • *
  • Пораки: 6716
  • Популарност: 707
  • DreamWorld RPG Macedonia
    • Електронска адреса
Aki_Aga опоменат од администратор Bond_Nicholson.
« на: август 11, 2017, 06:36:18 pm »
Име и презиме на опоменатиот: Aki_Aga.
Име и презиме на админот: Bond_Nicholson.
Доказ(слика/видео): http://imgur.com/a/LuMTd
Причина: DM.

Верба само во БОГ !

 

АПЛИКАЦИИ

DW SAMP DW TeamSpeak3

НАДВОРЕШНИ ЛИНКОВИ

DW UCP DW Мапа

ВАЖНО

Прочитај пред да почнеш да играш Донирање

DOWNLOAD

Counter Strike 1.6 GTA:SA