октомври 19, 2017, 12:00:17 am

Автор Тема: Терористички напад  (Прочитано 182 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Присутен Jeff Magla

 • Нов член
 • *
 • Пораки: 312
 • Популарност: 1
Терористички напад
« на: август 19, 2017, 03:42:32 am »
Име и Презиме:Небитно. Објаснување:Па да има повеќе играчи на едно место на пример бург или музеј за туристи и некој да влета со комбе и да ги раат повредите.Да бидат вклучени Полицијата СВАТ и Болницата.НАПОМЕНА:Значи ова е само пример.                                                                                                                         

Mrzi me hiljada,voli me milion.

Присутен Balza

 • DW Легeнда
 • ******
 • Пораки: 4852
 • Популарност: 105
 • 14 / 88
Одг: Терористички напад
« Одговори #1 на: август 19, 2017, 01:19:44 pm »
Ќе ти јадат гомна и форум ќе те стават.И мислам повеќето САМП РП сервери се против симулирање терористи и тероризам
Целта постигната! C.R.A.S.H. најмоќна ИЦ организацијаTommy Cutterfield | Simon Jones | Salvatore Balzaretti
http://www.dw-game.info/forum/index.php?topic=604363.0

Присутен Jeff Magla

 • Нов член
 • *
 • Пораки: 312
 • Популарност: 1
Одг: Терористички напад
« Одговори #2 на: август 19, 2017, 02:17:59 pm »
Ќе ти јадат гомна и форум ќе те стават.И мислам повеќето САМП РП сервери се против симулирање терористи и тероризам
Па некои корисници на форумов само плачат дека нешто не било ко РЛ па тероризмот во РЛ е застапен како што слушаме на вести, и не велам да ги издмам и готово некои ќе симулираат мртви но без ДМ некои повреди и слично.

Mrzi me hiljada,voli me milion.

Присутен André

 • Постар член
 • ****
 • Пораки: 2835
 • Популарност: 103
 • MAKAVELI.
  • Електронска адреса
Одг: Терористички напад
« Одговори #3 на: август 19, 2017, 02:56:00 pm »
Не,забрането е терористички напади на самп сервери. Како ја шо знам.

Отсутен James Buckley

 • Наш човек
 • *****
 • Пораки: 3301
 • Популарност: 225
 • Леонардо Јошески
  • leo22
  • Електронска адреса
Одг: Терористички напад
« Одговори #4 на: август 25, 2017, 04:12:02 pm »
големо НЕ

Naučio sam brzo, life je too short, Letim po lovu, pravac airport


Отсутен Striwers

 • Наш човек
 • *****
 • Пораки: 3894
 • Популарност: 236
 • ex.edward markson
  • Електронска адреса
Одг: Терористички напад
« Одговори #5 на: август 25, 2017, 08:59:02 pm »
тешко.

@ Marques Sherman. najak:

Отсутен [DW] Zhao & Jake™

 • Напреден член
 • ***
 • Баниран!
 • Пораки: 1243
 • Популарност: 45
 • 🌟 Civil Level 666666 🌟
  • Електронска адреса
Одг: Терористички напад
« Одговори #6 на: август 26, 2017, 04:11:10 pm »

Ви можете да сањате то што сам ја ;)

Отсутен San_Tiegro

 • Нов член
 • *
 • Пораки: 101
 • Популарност: 0
  • Електронска адреса
Одг: Терористички напад
« Одговори #7 на: септември 28, 2017, 08:34:13 pm »
ne ne kakvi teroristi  ;) ;)

Отсутен Sinisa Corleone

 • Постар член
 • ****
 • Пораки: 2179
 • Популарност: 63
  • Електронска адреса
Одг: Терористички напад
« Одговори #8 на: септември 29, 2017, 05:19:56 am »

Отсутен San_Tiegro

 • Нов член
 • *
 • Пораки: 101
 • Популарност: 0
  • Електронска адреса
Одг: Терористички напад
« Одговори #9 на: септември 29, 2017, 11:41:50 am »
bravo bravo

Отсутен Cᴏɴɴᴏʀ Mᴜʀᴘʜʏ

 • Постар член
 • ****
 • Пораки: 2221
 • Популарност: 65
 • Angelcho
  • Електронска адреса
Одг: Терористички напад
« Одговори #10 на: септември 29, 2017, 03:14:33 pm »


Отсутен Lorenzo Capone

 • Нов член
 • *
 • Пораки: 275
 • Популарност: 18
 • TrollBoy121-LOL acc add
  • Електронска адреса
Одг: Терористички напад
« Одговори #11 на: октомври 10, 2017, 01:33:43 pm »
Не
|GSF|

Отсутен B.Lou

 • Нов член
 • *
 • Пораки: 109
 • Популарност: 17
 • I be on that paper chase..
  • Електронска адреса
Одг: Терористички напад
« Одговори #12 на: октомври 11, 2017, 10:02:06 am »
i aint about dat bullshit im about dat action.

Отсутен William Jackson

 • Посветен член
 • **
 • Пораки: 718
 • Популарност: 18
 • They live we sleep!
  • Електронска адреса
Одг: Терористички напад
« Одговори #13 на: октомври 11, 2017, 10:19:28 am »
Море какви туристи какви терористи рпај дрвар..

Отсутен 𝒮𝐸𝐸 𝒴𝒪𝒰 𝐿𝒜𝒯𝐸𝑅

 • Почетник
 • Пораки: 30
 • Популарност: 3
 • DOGLEDANJE
  • Електронска адреса
Одг: Терористички напад
« Одговори #14 на: октомври 11, 2017, 06:01:43 pm »
Dobroe

 

АПЛИКАЦИИ

DW SAMP DW TeamSpeak3

НАДВОРЕШНИ ЛИНКОВИ

DW UCP DW Мапа

ВАЖНО

Прочитај пред да почнеш да играш Донирање

DOWNLOAD

Counter Strike 1.6 GTA:SA