Автор Тема: Romen Trunks опоменат од администратор Andrey Nellson  (Прочитано 75 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Santiago Gianolla

  • D R E A M W O R L D
  • VIP
  • *******
  • Пораки: 5533
  • Популарност: 367
  • :]
Romen Trunks опоменат од администратор Andrey Nellson
« на: октомври 12, 2017, 03:18:37 pm »
Име и презиме на опоменатиот: Romen Trunks
Име и презиме на админот: Andrey Nellson
Доказ(слика/видео):  https://imgur.com/ScxAjYf
Причина: ООЦ пцовки


 

АПЛИКАЦИИ

DW SAMP DW TeamSpeak3

НАДВОРЕШНИ ЛИНКОВИ

DW UCP DW Мапа

ВАЖНО

Прочитај пред да почнеш да играш Донирање