октомври 18, 2017, 11:59:53 pm

Автор Тема: Jeremiah Mitchell затворен за нон - рп вожња  (Прочитано 7 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен ● STEVENSON ●

  • Gamemaster 2
  • GameMaster
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 3759
  • Популарност: 325
  • DreamWorld Gamemaster
Jeremiah Mitchell затворен за нон - рп вожња
« на: октомври 13, 2017, 12:22:03 am »
Име и Презиме на Админстратор: John Corleone
Име и Презиме на казнет: Jeremiah Mitchell
зашто е казнет играчот: нон - рп вожња
Докази(Слика/Видео): https://imgur.com/a/8FYLt 

АПЛИКАЦИИ

DW SAMP DW TeamSpeak3

НАДВОРЕШНИ ЛИНКОВИ

DW UCP DW Мапа

ВАЖНО

Прочитај пред да почнеш да играш Донирање

DOWNLOAD

Counter Strike 1.6 GTA:SA