октомври 19, 2017, 12:02:18 am

Автор Тема: [Пријавувам дуплирање на теми]-Johnny_Hudsonn  (Прочитано 55 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Nick White

 • Нов член
 • *
 • Баниран!
 • Пораки: 191
 • Популарност: 2
 • White е краљ подземња
  • Електронска адреса
[Пријавувам дуплирање на теми]-Johnny_Hudsonn
« на: октомври 13, 2017, 12:28:13 am »
Име и презиме: Nick_White
Левел: 68
Кој е проблемот: Сакам да пријавам играч кој дуплира теми, во двете теми исто е напишано направил Copy-Paste, сакам да се казни , јас бев баниран поради ова.
Име и презиме: Johnny_Hudsonn
Прва темa со наслов [Докази] До Јоhn: https://imgur.com/HVNxhU0
Втора тема со наслов [Докази]До било кој админ : https://imgur.com/Hj5vSoV
Доказ(слика/видео): https://imgur.com/lhE97Rn
« Последно менување: октомври 13, 2017, 12:29:50 am Nick White »Отсутен Ricky Rivas

 • Admin 666666
 • Co-Admin
 • Спамер
 • *
 • Пораки: 6997
 • Популарност: 1014
 • -_-
  • Електронска адреса
Одг: [Пријавувам дуплирање на теми]-Johnny_Hudsonn
« Одговори #1 на: октомври 13, 2017, 12:31:10 am »
Не е за казна


Само сонцето е над Македонија !!!

League of Legends - Alexander IIII

 

АПЛИКАЦИИ

DW SAMP DW TeamSpeak3

НАДВОРЕШНИ ЛИНКОВИ

DW UCP DW Мапа

ВАЖНО

Прочитај пред да почнеш да играш Донирање

DOWNLOAD

Counter Strike 1.6 GTA:SA