октомври 19, 2017, 12:02:51 am

Автор Тема: [БАРА] PES 2011  (Прочитано 20 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Присутен K O K O

 • Напреден член
 • ***
 • Пораки: 1707
 • Популарност: 22
 • Ex MRD lider
[БАРА] PES 2011
« на: октомври 13, 2017, 12:59:12 am »
Играта што ја барате: ПЕС 2011
Име на играта: ПЕС 2011
Слика/Видео: /
Контакт: /

-БАРА ПАЧ ОД 2016/2017 СЕЗОНА ИЛИ 2017/2018 СЕЗОНА СИГУРЕН ШО ЌЕ ФАЌА СИГУРНО ЗНАЧИТ АЈДЕ ДА ИМА ИГРАЧИ НОВИТЕ И ЛИГИТЕ АЈДЕ

Отсутен [DW]Carrlo Hernandez'

 • D R E A M W O R L D !
 • Модератор
 • DW Легeнда
 • *
 • Пораки: 4128
 • Популарност: 166
  • Електронска адреса
Одг: [БАРА] PES 2011
« Одговори #1 на: октомври 14, 2017, 02:20:12 pm »
Ти кажав у претходна тема и за пес 2010, застарена верзија е не ја
надградуваат со играчи, пач и такви работи, пес 2013 и нагоре би требало да има.
Еве ти пробај за пес 2013 ако нема играчи отвори нова тема ќе побарам.
- http://www.nosteam.ro/index.php?topic=451.msg5615#msg5615

Катанче.

 

АПЛИКАЦИИ

DW SAMP DW TeamSpeak3

НАДВОРЕШНИ ЛИНКОВИ

DW UCP DW Мапа

ВАЖНО

Прочитај пред да почнеш да играш Донирање

DOWNLOAD

Counter Strike 1.6 GTA:SA